Poznejte
Orlické hory
na kole

Tipy v okolí

Půjčovna "Eagle Bike by OUTDOOR SPORT" se nachází v Rokytnici v Orlických horách.
Ta je skvělým výchozím bodem pro návštěvu několika zajímavých míst v okolí.

Vyberte si kolo

Vyberte si trasu, kterou chcete prozkoumat, a my Vám doporučíme nejvhodnější kolo.
Nemáte plán trasy? Rádi Vám poradíme, kam se na kole vydat.
Ke kolům lze zapůjčit doplňkové vybavení jako přilby, zámky nebo dětskou sedačku.

Elektrická kola

Specialized Turbo Levo FSR

Specialized Turbo Levo FSR

Trailové elektrokolo vhodné i pro lehký freeride. Zdvih vpředu 140 mm, vzadu 135 mm, vidlice Rock Shox Yari. Kolo lze přes Bluetooth spojit s chytrým telefonem pomocí aplikace Specialized Mission Control. Aplikace zobrazuje aktuální informace o jízdě, statistiky, diagnostiku motoru a další. Velikost rámu XL, velikost kol 27,5", pneu 6fattie, hmotnost 22,5 kg, maximální výkon motoru 530 W / 90 Nm.

Cena za den již od 900 Kč
Trek Powerfly FS 8 LT

Trek Powerfly FS 8 LT

Celoodpružené elektrokolo vhodné téměř do každého terénu. Vidlice Rock Shox Yari se zdvihem 150 mm. Velikost rámu L, velikost kol 27,5", váha 23 kg. Pohon zajišťuje kvalitní motor Bosch Performace CX s výkonem až 500W. Tento model má navíc zvýšenou kapacitu baterie, díky tomu si můžete užít delší výlety a prozkoumat tak více tras najednou.

Cena za den již od 900 Kč
Trek Powerfly FS 7

Trek Powerfly FS 7

Cross-country elektrokolo vhodné pro výlety a jezdce, kteří nehledají náročný terén. Zdvih vpředu 120 mm, vzadu také 120 mm. Velikost M, velikost kol 27.5", váha 21 kg. Motor Bosh Performance Cruise s baterií Bosh PowerPack, celkový výkon až 400 W. Přesto, že kolo doporučujeme spíše do lehčího terénu, určitě Vás nezradí ani při výběru náročnější trasy.

Cena za den již od 900 Kč
Trek Powerfly 7

Trek Powerfly 7

Hard tail, cross-coutry elektrokolo bez zadního odpružení. Vidlice Rock Shox Reba se zdvihem 100 mm. Velikost rámu M, velikost kol 29", váha 21 kg. Toto kolo má baterii Bosch Powerpack Performance se zvýšenou kapacitou, ta napájí výkonný motor Bosh Performance CX. Nevyhledáváte náročné traily a chystáte se na klidnější projížďku po horách? Právě jste našli ideální kolo.

Cena za den již od 700 Kč
Scott E-SCALE 720 PLUS

Scott E-SCALE 720 PLUS

Toto kolo představuje prověřenou technologii elektrické podpory v pohodlném off-roadovém provedení. Poháněno E-systémem Bosch s 500 Wh akumulátorem vám umožní prohánět se po trailech celé hodiny. S koly rozměru 27,5" plus. Toto kolo máme k dispozici dvakrát.

Cena za den již od 700 Kč

Horská kola

Specialized Stumpjumper FSR Carbon

Specialized Stumpjumper FSR Carbon

Vynikající trailový a freeridový bike pro jezdce, kteří se nebojí náročnějších tras a užívají si výzvy, které jim jízda na kole přináší. Zdvih vpředu 160 mm, vzadu 140 mm, vidlice Marzocchi 350z. Velikost rámu XL, velikost kol 26", váha 11kg. Tímto skvělým kolem jsme projeli téměř každý kout Orlických hor a nemůžeme si ho vynachválit.

Cena za den již od 600 Kč
Trek Fuel Ex 6

Trek Fuel Ex 6

Celoodpružené cross-country kolo, pro zkušenější vhodné i na lehký freeride. Vidlice Rock Shox se zdvihem 120 mm, velikost rámu M, velikost kol 26", váha 13 kg. Kolo je vhodné pro jezdce mnoha kategorií, od nejméně zkušených až po ty zkušenější. Ideální parťák na víkendovou poznávačku Orlických hor, užijete si jízdu v každém terénu.

Cena za den již od 600 Kč

Zajímají Vás podrobnosti o našich cenách?
Prohlédněte si kompletní ceník.

Proč si u nás půjčit kolo?

Máme kola prvotřídní kvality od prověřených dodavatelů.

Jsme místní a známe každý kout Orlických hor. Rádi Vám poradíme, kam se podívat.

Pro skupiny po dohodě zajistíme průvodce, který Vás provede po Vaší trase.

Výlety

Připravili jsme pro Vás pár tipů na výlety. Při půjčení kola Vám rádi pomůžeme zmapovat konkrétní trasu.

Zřícenina hradu Potštejn

Zřícenina hradu Potštejn

Vydejte se po stopách historie na zříceninu hradu Potštejn. Z Rokytnice Vás čeká krásná, nenáročná trasa, vhodná pro rodinný výlet. Pokud byste přeci jen chtěli náročnější variantu, je možné vydat se podél koryta Rokytenky přes Julinčino údolí (zde je nutné jít kousek pěšky a převést kolo přes úzkou pěšinu). Cestou se držte směru Slatina - Peklo - Potštejn. Návrat zpět je nejlepší podél trati Sopotnice - Žamberk - Kunvald.

Velká Deštná

Velká Deštná

Určitě by byla chyba, nechat si při návštěvě Orlických hor ujít výlet na jejich nejvyšší vrchol. Výjezd na Velkou Deštnou je středně náročný. Pokud si chcete spíše užívat sjezd po hřebeni, můžeme Vás autem dopravit na Deštnou a Vy si projedete trasu zpět do Rokytnice. Na té Vás čekají zajímavé zastávky, jako např. Anenský vrch s rozhlednou nebo dělostřelecká tvrz Hanička.

Bystřické hory

Bystřické hory

Pokud Vás láká výlet na nedalekou polskou stranu, pak Vás i zde čeká mnoho zajímavých míst k návštěvě. Namátkou můžeme vybrat zříceninu hradu Szczerba, solnou jeskyni nebo různé vyhlídky. Výlet do těchto míst patří do kategorie středně náročných, místy Vás budou čekat kamenité cesty nebo strmější výstupy, to však s našimi koly není žádný problém. Při návratu na českou stranu doporučujeme návštěvu poutního kostela v Neratově.

Rezervujte si své kolo

Použijte tlačítko "Rezervovat" a vyberte si kolo a termín zapůjčení v rezervačním systému Reservanto.

Kontaktujte nás

Provozovna

OUTDOOR SPORT s.r.o.
Horská 500, Rokytnice v O. h.
Otevřeno denně 9:00 - 17:00

Kontaktní údaje

IČO: 27485218
+420 606 645 743
rezervace@eaglebike.cz